Chalupa pod Lískovcem

-ubytování v soukromí-

Ubytování Dolní Orlice horská chalupa v Orlických horách chalupa k pronajmutí Ubytování na chalupě Orlické hory chalupa s krbem

Chalupa pod Lískovcem  leží na polosamotě pod lesem v klidném prostředí malé vesničky Dolní Orlice nedaleko Dolní Moravy. Okolí chalupy je ve svažitém terénu, kde je možnost posezení u táboráku.  Kolem chalupy vede turistická a cyklistická stezka.

Ubytování v soukromí nabízíme v jednom podkrovním dvoupokojovém apartmánu s vlastním vchodem max. pro pět osob. Apartmán má svojí sprchu, záchod, ledničku, kuchyňský kout, televizi a připojení na internet.

FOTOGALERIE:

Ubytování na chalupě

Apartmán k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 1 až 5 osob v celkem 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Apartmán je tvořen dvěma pokoji. V jednom jsou dvě lůžka, sprcha, záchod a kuchyňka s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, ledničkou a sklokeramickou deskou.

V druhém pokoji jsou tři lůžka a úložné prostory. Samozřejmostí je televize a internet.

Sociální zařízení: Jedna koupelna se sprchou, záchodem a umyvadlem.

Vytápění: Elektřinou (přímotopy), teplá voda (vlastní bojler).

Doprava, parkování: Autem autobusem, vlakem. U objektu jsou 2 parkovací místa.

Stravování

V apartmánu je plně vybaven kuchyňský kout. Restaurace je přímo v obci Dolní Orlice, cca 1km od chalupy. Další možnosti stravování jsou v obci Králíky, Červená Voda, Šanov.

Vybavení chalupy

Kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, ledničkou a sklokeramickou deskou, připojení na internet a televize.

Výlety, atrakce, zábava

Sky Walk Dolní Morava, Lanové centrum Dolní Morava, Pískový svět Dolní Morava, Ski areál Dolní Morava, Snow park Větrný Vrch, Červená Voda, Mladkov, Čenkovice, Šanov, Koupaliště Králíky, Přehrada Pastviny, Rozhledny Křížová Hora, Val u Králík, Suchý Vrch, Poutní místo Hora Matky Boží, Vojenské muzeum Králíky, Kralická pevnostní oblast, Vrchol Králického Sněžníku 1423 m. n. m, Severomoravská chata, Chata Slaměnka.

Blízká lyžařská střediska: Šanov, Červená Voda – Buková hora, Dolní Morava – Větrný vrch, Čenkovice, Panorama – Štědrákova Lhota, Dolní Morava

Provoz, poplatky, ceny

Provoz chalupy: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Silvestrovské pobyty. Minimální délka ubytování: 1 dní.

K ceně ubytování bude zahrnuta spotřeba elektrické energie dle tarifu.

Poplatek obci činí 10 kč. Není součástí pobytu. Neplatí pro osoby do 18 let, seniory ZTP.

Děti do tří let zdarma. Děti od 3 do 12 let mají pobyt za 50 % ceny.

Ceník ubytování / pronájmu (kapacita 2 až 5 osob – 2 ložnice)

Ceny za noc/týdenní pobyt

Zimní sezona: 200,- Kč za osobu.
Letní sezona: 200,- Kč za osobu.

Cena za noc/víkend

Zimní sezona: 230,- Kč za osobu.
Letní sezona: 230,- Kč za osobu.

Silvestr

300,- Kč + elektřina     za osobu/noc

Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

e-mail  info@myzorliceoutdoor.cz